| Pre klientov

Využite výhody našej spolupráce


Stavebná spoločnosť je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú zrealizovať svoj stavebný projekt rýchlo, kvalitne a cenovo efektívne. Tu sú niektoré z výhod používania stavebnej spoločnosti:

 • Žiadne starosti s personálom: Postaráme sa o všetky personálne potreby spojené so stavbou. Nechajte nás sa postarať o výber, kvalifikáciu a správu pracovníkov, asústreďte sa na svoje hlavné povinnosti.

 • Skúsení a certifikovaní pracovníci: Zamestnávame len skúsených a certifikovaných pracovníkov s výbornými referenciami. Nechajte nás poskytnúť vám hotových pracovníkov a dokončte svoj projekt skôr.

 • Správa pracovníkov: Stavebná spoločnosť sa tiež postará o všetky potreby svojich zamestnancov, ako sú mzdy, poistenie a mnohé iné. Nemusíte sa starať o žiadne administratívne úlohy spojené spracovníkmi.

 • Pohodlie: Naše služby sú veľmi pohodlné, poskytneme vám kompletný servis od začiatku až do konca stavby.

 • Cenová efektivita: Naša spoločnosť vám ušetrí peniaze na výberových konaniach, zaučovaní zamestnancov, nákladoch spojených so správou zamestnancov asamotných platoch našich zamestnancov.


Vprípade otázok ohľadom ktorejkoľvek časti procesu nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky, radi vám zodpovieme vaše otázky.

Naše služby


Lešenárske práce

Naša spoločnosť sa venuje poskytovaniu všestranných lešenárov pre komerčné a priemyselné projekty.


Stavebná spoločnosť BSBAU poskytuje certifikovaných a kvalitných lešenárov schopných pracovať na mnohých typoch lešenia ako napríklad Lahyer, Modex, +8, Haki, Peri, Ram aPlettac. Ako špecialisti na lešenárske práce poskytujeme certifikovaných akvalitných lešenárov pre všetky typy stavieb ako sú výrobné závody, tunelové stavby, mosty, fasády, komíny, strechy, kostoly, prístavy amnohé iné. Práce budú vždy vykonané rýchlo a efektívne s dôrazom na kvalitu abezpečnosť. Tieto výsledky sú zaručené našimi skúsenými lešenármi adlhoočnými skúsenosťami našej spoločnosti.

Disponujeme všetkými potrebnými dokumentami a povoleniami. Vprípade otázok týkajúcich sa služieb voblasti lešenárskych prác alebo záujmu o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Naše služby


Lešenárske práce

Elektroinštalačné práce

Elektroinštalačné práce

Zabezpečujeme rozsiahlu ponuku služieb elektroinštalačných prác pre rôzne typy objektov od rodinných domov cez komerčné objekty po skladové haly. Stavebná spoločnosť BSBAU ponúka komplexné dodávky elektroinštalačných prác pre rôzne typy objektov. Realizujeme práce pre komerčné objekty, polyfunkčné budovy, bytové výstavby, nemocnice, obchodné centrá, skladové haly, rodinné domy a iné typy objektov. Naši špecialisti sú školení na výmenu starých poistkových a ističových skriniek, opravu a výmenu elektrických zásuviek a vypínačov, výmenu a montáž svetelných zdrojov, opravy elektrických rozvodov v rodinných domoch, bytoch a vonkajších priestoroch, montáž a demontáž elektrických spotrebičov, výmeny rozvodov a ďalšie elektroinštalačné práce. Naša stavebná spoločnosť zodpovedá za vykonanie kvalitnej práce s dôrazom na bezpečnosť a spoľahlivosť. Našim cieľom je poskytnúť našim zákazníkom profesionálny servis a kvalitnú prácu. Vyberte si našu stavebnú spoločnosť na realizáciu všetkých vašich elektroinštalačných potrieb. U nás nájdete profesionálnych špecialistov, ktorí sú tu aby vám poskytli profesionálny servis a kvalitnú prácu. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa konkrétnych služby alebo máte záujem o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky, neváhajte nás kontaktovať, radi vám poskytneme všetky potrebné informácie a dohodneme sa s vami na postupe, ktorý vám bude vyhovovať.

Klimatizačné
a vzduchotechnické PRÁCE

Klimatizačné a vzduchotechnické PRÁCE


Zabezpečujeme komplexné služby týkajúce sa klimatizácii a inej vzduchotechniky od montáže a údržby po opravy existujúcich jednotiek pre širokú škálu klientov.

Stavebná spoločnosť BSBAU ponúka komplexné služby v oblasti klimatizácií a vzduchotechniky. Pôsobíme v tejto oblasti už roky a naše skúsenosti nám umožňujú uspokojiť potreby rôznych typov klientov, od domácností a bytov až po obchodné a kancelárske priestory, priemyselné haly a sklady.  Dokážeme vám pomôcť s inštaláciou nových zariadení, ich údržbou a dokonca aj s výberom najvhodnejšieho typu klimatizácie alebo vzduchotechniky pre vaše potreby. Naša spoločnosť poskytuje aj kompletný servis vzduchotechnických a klimatizačných zariadení. V našom tíme máme špecializovaných technikov, ktorí sú schopní riešiť akýkoľvek problém s vašimi klimatizačnými a vzduchotechnickými zariadeniami. Pomôžeme aj s údržbou a opravami existujúcich zariadení rôznych typov. Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa pre vaše klimatizačné a vzduchotechnické potreby, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si konzultáciu, aby sme mohli spoločne zvážiť vaše potreby a nájsť pre vás to najlepšie riešenie.

Demolačné PrÁCE

DEMOLAČNÉ PRÁCE


Naša spoločnosť poskytuje demoláciu širokej škály objektov vrátane zabezpečenia prípravných prác a likvidácie odpadov.

Spoločnosť BSBAU poskytuje široké spektrum služieb v oblasti demolácie. Náš pracovný okruh zahŕňa demoláciu komerčných priestorov, bytov, rodinných domov, chát a garážových priestorov. Pri našej práci postupujeme profesionálne a zodpovedne. Pred samotnou demoláciou prevedieme prípravné práce, ako napríklad zabezpečenie ochrany zdravia a bezpečnosti pracovníkov a okolia, odstránenie nebezpečných látok a materiálov, ako sú napríklad azbest a elektrické rozvody. Po dokončení prípravných prác začína samotná demolácia. Používame špeciálne technológie a postupy, ktoré nám umožňuje demolovať budovy rýchlo a efektívne, pričom zároveň zabezpečujeme minimálne poškodenie okolitých budov a zariadení. Po dokončení demolácie prevedieme kontrolu a čistenie lokality, aby sme zabezpečili jej bezpečnosť. Tiež sa postaráme o odvoz a likvidáciu odpadu v súlade so všetkými príslušnými predpismi. Vďaka našim skúsenostiam a profesionálnemu prístupu sme schopní zabezpečiť kvalitnú a hladkú demoláciu všetkých typov budov v našom pracovnom okruhu. Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať a radi vám poskytneme ďalšie informácie.

Sadrokartónové PRÁCE

Sadrokartónové PRÁCE

Pokrývame všetky potreby našich klientov v oblasti sadrokartónových prác od jednoduchých po komplexné úlohy využitím našich dlhoročných skúseností a odbornosti.

V BSBAU ponúkame kvalitné sadrokartónové práce pre našich klientov. Môžete sa spoľahnúť na naše skúsenosti a zručnosti v tejto oblasti a získať profesionálne výsledky vrátane sadrokartónových priečok a stropov, predsadených stien a akustických stropov, priečok a predsadených stien. Naši experti sú schopní vytvoriť akýkoľvek želaný dizajn, a poskytnúť vám kvalitné a trvácne sadrokartónové obklady, ktoré prinesú nový život do vašej obytnej alebo komerčnej budovy. Ak máte záujem o naše sadrokartónové služby alebo máte iné otázky týkajúce sa našich služieb, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme viac informácií a dohodneme si s vami termín na realizácii vašej objednávky.

Maliarske a tapetárske práce

Maliarske a tapetárske práce

Poskytujeme širokú škálu maliarskych a tapetárskych služieb vykonávaných našimi skúsenými a profesionálnymi maliarmi a tapetármi s dôrazom na kvalitu a rýchlosť.

U nás v BSBAU nájdete tím kvalifikovaných a skúsených maliarov a tapetárov. Ako stavebná spoločnosť kladieme dôraz hlavne na kvalitu, ale aj rýchlosť predvedených prác. Maliarske a tapetárske práce sú jednou z našich hlavných ponúkaných služieb a sme hrdí na vysokú úroveň našich prác. Naši pracovníci sú profesionáli, ktorí vždy zodpovedne pristupujú k svojej práci a sú ochotní poradiť vám s akýmkoľvek problémom alebo otázkou, ktorú môžete mať ohľadom vašich maliarskych alebo tapetových potrieb. Pokiaľ hľadáte spoľahlivého dodávateľa pre vaše maliarske a tapetové práce, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme viac informácií o našich službách a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.

Montáž a demontáž okien

Montáž a demontáž okien

Naša spoločnosť poskytuje profesionálne služby v oblasti montáže a demontáže okien. Pre svoju reputáciu ako spoľahlivý a kvalitný dodávateľ sme považovaní za lídrov v tomto odvetví.

Naši zamestnanci sú odborný a samostatní špecialisti s širokými skúsenosťami v oblasti montáže a demontáže okien. Môžu vám pomôcť vybrať ideálne okná pre váš projekt a zabezpečiť ich odbornú montáž. Môžete sa spoľahnúť na to, že vaše okná budú rýchlo a bezpečne nainštalované alebo odstránené vďaka našim odborníkom. Pre dosiahnutie dokonalého výsledku venujeme veľkú pozornosť detailom a dodržiavame prísne postupy. Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete služby montáže alebo demontáže okien, ktoré sú spoľahlivé a kvalitné. Radi vám poskytneme ďalšie informácie o našich službách.

Udržateľnosť


Ako spoločnosť sme si veľmi vedomí významu trvalo udržateľnej výstavby a minimalizácie environmentálneho dopadu. Preto sa vo svojej práci uplatňujeme rôzne opatrenia na zlepšenie našej udržateľnosti a minimalizáciu negatívneho vplyvu na životné prostredie.


Venujeme veľkú pozornosť výberu vhodných stavebných postupov, ktoré zaručia nielen kvalitný, ale aj ekologický výsledok. Okrem toho sa zaväzujeme znižovať množstvo odpadu, ktoré vzniká pri výstavbe. Plánujeme a organizujeme naše stavebné procesy tak, aby sa vyhli prebytkovým materiálom a aby sa využívalo čo najviac zdrojov atým zaručili nie len ekologicky, ale aj cenovo výhodný výsledok. Takisto dbáme na to, aby sa všetok vyprodukovaný odpad správne odstránil a recykloval.


Veríme, že trvalo udržateľný prístup k stavebným projektom je nevyhnutný pre budúcnosť a uplatňujeme ho vo všetkých našich projektoch. Veríme, že práve osobná zodpovednosť a udržateľné postupy pri práci sú kľúčom pre lepšiu budúcnosť pre všetkých.

Mapa

Kontakty


Adresa:

BSBAU s. r. o

ČSA 1190/43

SK - 02404
Kysucké Nové Mesto


Telefón:

+ 49 175 912 0985

+ 421 947 901 907

E-mail:

info@bsbau.sk

Impressum


Impressum:

BSBAU s. r. o
ČSA 1190/43

SK - 02404
Kysucké Nové Mesto


Konateľ spoločnosti:
Stanislava Šutá, Branislav Sidor

Registrácia:

Okresný súd Žilina vložka č.71514/L

IČO: 52173356
DIČ: 2120915995
IČ DPH: SK2120915995

Kontaktný formulár

© BSBAU

Info Outline

This website uses technical cookies only. Legal information.

Diese Website verwendet nur technische Cookies. Datenschutz.

Táto stránka používa iba technické cookies. Ochrana súkromia.

OK